eplaneo_mobile

Planowanie produkcji przez smartfon

Tylko otwartość na nowe rozwiązania utrzyma konkurencyjność polskich małych firm przed Zachodem i Chinami. W Polskich zakładach produkcyjnych (zwłaszcza mniejszych) nie zobaczymy za często kierownika produkcji trzymającego w ręku smartfon lub tablet z aplikacją mobilną do zarządzania produkcją. Pozyskiwanie i wymiana danych w sposób tradycyjny zazwyczaj marnotrawią potencjał i wystawiają na ryzyko popełnienia błędu ludzkiego. Podczas procesu wytwórczego może wydarzyć się wiele niespodziewanych sytuacji. Pracownik, wyposażony w terminal, smartfon czy tablet ze specjalną aplikacją, może na bieżąco raportować o postępach produkcji.

 

Im szybciej uzyskamy mierzalną informację zwrotną, tym szybciej będziemy mogli wprowadzić zmiany, które wyeliminują marnotrawstwo.

 

Takie narzędzia dają możliwość sprawdzania stanu produkcji z dowolnego miejsca na Ziemi, gdzie jest dostęp do Internetu. Możesz kontrolować plan produkcyjny, procesy produkcyjne i terminy realizacji zleceń. W aplikacji można wyszukiwać zlecenia zaplanowane, wykonane i zakończone.

Z rozwiązania z powodzeniem mogą korzystać również przedstawiciele handlowi. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzą dostępność danych maszyn i przyszłe wolne terminy dostępne do realizacji potencjalnego zlecenia.

Eplaneo posiada dedykowaną aplikację mobilną, która jest doskonałym uzupełnieniem systemu do zarządzania produkcją. Na naszym smartfonie czy tablecie, który wykorzystuje system Android lub iOS, możemy dokonywać odczytu danych i w wygodny sposób przeglądać dane, które zmieniają się podczas bieżących prac w zakładzie. Dostęp do aplikacji jest możliwy w planie Szafirowym i Diamentowym.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *