The peloton rides during the 17th stage of the Tour of Spain "La Vuelta" cycling race between Santander and Fuente De  September 5, 2012.  REUTERS/Miguel Vidal (SPAIN - Tags: SPORT CYCLING) ORG XMIT: MVI18

Jak nie zostać w tyle za konkurencją w 2016 roku?

Witaj,

dziękuje, że poświęcasz czas na czytanie tego listu. Na wstępie chciałbym Ci życzyć udanego roku, w którym mimo iż ilość Twoich zamówień wzrośnie, to będziesz miał również więcej czasu dla siebie i rodziny. Przechodząc do sedna… co zrobić, żeby nie zostać w tyle za konkurencją w 2016?

  1. Daj się znaleźć – promuj się w miejscach gdzie bywają Twoi Klienci.
  2. Daj szybszą wycenę niż konkurencja – zaskocz Klienta szybką reakcją na zapytanie ofertowe.
  3. Dbaj o jakość i bądź terminowy – dzięki odpowiedniemu planowaniu produkcji unikniesz wielu nieprzyjemnych konfrontacji.
  4. Zbierz opinie i rekomendacje – to, co dajesz z siebie, wraca ze zdwojoną siłą. Zadzwoń i zapytaj Klienta czy jest zadowolony z Twoich usług, a jeśli opinia jest pozytywna poproś o polecenie.

 

Nie ma cudów. Trzeba wyjść do Klientów. Można ruszyć w teren, ale można też dać się znaleźć. Chcę, żebyś skorzystał z naszych usług. Otworzą Ci one nowe możliwości pozyskiwania Klientów i usprawnienia produkcji zakładu kamieniarskiego.

www.wycena.online to platforma stworzona dla osób, które poszukują produktów związanych z branżą kamieniarską. Dzięki Twojej obecności w systemie potencjalni klienci znajdą Cię i otrzymasz bezpośrednie zapytanie i kontakt do użytkownika, którego interesuje produkt dostępny w Twoim zakładzie. Dostęp do platformy kosztuje 99 złotych rocznie lub 9 złotych miesięcznie.

www.eplaneo.pl to proste oprogramowanie do zarządzania produkcją dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom z branży kamieniarskiej, dostępne prosto z poziomu przeglądarki internetowej. Dostęp do platformy jest możliwy od 450 złotych miesięcznie (pełny cennik dostępny jest na www.eplaneo.pl).

Zachęcam Cię do odwiedzin tych witryn i zgłębienia wiedzy na temat naszych rozwiązań. Do niedawna takie możliwości miały tylko duże firmy z branży kamieniarskiej. Wraz z postępem technologii nawet najmniejsza firma, na równych zasadach, może korzystać z tego typu rozwiązań. Za dostęp do platform płacimy za dany okres rozliczeniowy. Nie potrzeba dużych inwestycji, dopłat unijnych, posiadania specjalistycznego sprzętu lub zatrudniania specjalisty.

 

Na dobry początek współpracy mam dla Ciebie kody promocyjne na nasze usługi:

  1. Kod promocyjny www.eplaneo.pl: Ep500

Wartość zniżki: Zwrot 500 złotych po pierwszym roku korzystania z systemu.

Skorzystaj ze zniżki logując się na adres: www.eplaneo.pl/promocja

  1. Kod promocyjny www.wycena.online: W49M

Wartość zniżki: 49 złotych przez pierwsze 12 miesięcy, później 99 złotych.

Skorzystaj ze zniżki logując się na adres: www.wycena.online

 

Promocje trwają do końca lutego 2016.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *